۶ هدیه برتر شرکتی برای پرسنل و کارمندان

در هر شرکت و کارخانه نیاز است که بین مدیران و کارمندان حس تعاون، همکاری و نوع دوستی ایجاد شود تا تمامی اعضاء برای پیشبرد اهداف مجموعه، بیشتر تلاش کنند و انگیزه لازم برای رسیدن به موفقیت را در خود حس کنند. این مهم فقط و فقط با قدردانی و دادن هدیه ارزشمند از طرف مدیران شرکت به پرسنل و کارمندان محقق می گردد.

در فروشگاه تهران سارنگ ما ۶ هدیه برتر شرکتی برای پرسنل و کارمندان را به شما مدیران و صاحبان کسب و کار معرفی می کنیم: 

۱- پیراهن های پولو یقه گرد، سه دکمه یا یقه هفت: هدیه ای عالی برای پرسنل مرد است. زیرا علاوه بر یکدست شدن فرم استایل کارمندان و حفظ ظاهر زیبا، برای هر رویداد شرکت مناسب است. این فرم لباس برای استایل اسپرت و کژوال حسی حرفه ای را القا می کنند و در عین حال راحتی و اعتماد به نفس را هنگام انجام وظایف کاری در شرکت یا در رویدادهای رسمی ایجاد می کنند. دادن یک پیراهن یقه ‌دار یا تی شرت می‌تواند قدردانی شما را از کارمندانتان بیان کند و آنها را تشویق کند که بخشی از محل کارشان باشند.

یک پارچه کردن ظاهر افراد یک شرکت، در نگاه اول برای مخاطبین بسیار جذاب است. این امر باعث ایجاد حس اعتماد به کارایی و مفید بودن محصولات و کالاهای تولیدی شرکت شما را در ذهن مخاطبین و مراجعه کنندگان حضوری به شرکت را به نمایش می گذارد. که این امر خود نمایانگر تطبیق پذیری و عملکرد کارمندان در هر پست کاری داخل وخارج از شرکت ایده آل است. 

۲- ست اداری: بخشی ضروری از محیط کاری روزمره هستند. کالاهای موجود در انواع ست اداری بر روی میز پرسنل به ما امکان می‌دهند کارهای مهم را با نظم بیشتری برنامه‌ ریزی و پیگیری کنیم و مجموعه های اداری و لوازم تحریر ترکیبی عالی از ابزار نوشتاری برای خلق و بیان ایده هستند.

۳- فنجان های قهوه یا چای با آرم شرکت: هدیه ای محبوب در بین کارمندان است. آنها علاوه بر کاربردی بودن، به ایجاد فضایی دلپذیر در زمان استراحت کمک می کنند و ارتباط یک پارچه بین همکاران را تشویق می کنند. شخصی سازی ماگ ها بر اساس نام بسیار مطلوب است تا استفاده از آن ها آسان تر شود و همچنین حس وفاداری و تعلق را در بین کارمندان تقویت می کند.

۴- قمقمه آب: یک انتخاب عالی برای هدیه تبلیغاتی برای کارمندان هستند زیرا در عین حال که دوستدار محیط زیست هستند، سبک زندگی سالم را ترویج می کنند. آنها به کارکنان اجازه می دهند در طول روز، چه در داخل و چه خارج از محل کار، هیدراته بمانند. بطری های آب شخصی شده با آرم شرکت شما نه تنها برند شما را تبلیغ می کند، بلکه حس پایبندی به شرکت را در بین کارمندان ایجاد می کند.

۵- پاوربانک: یک هدیه تبلیغاتی کاربردی است که کارمندان شما را آماده می کند تا گوشی یا تبلت خود را در هر کجا که هستند شارژ کنند. دیگر نگران تمام شدن باتری در جلسات یا سفرهای مهم نباشند. پاوربانک علاوه بر آسان ‌تر کردن استفاده روزانه از دستگاه‌های الکتریکی، فرصتی عالی برای تبلیغ شرکت شما است، زیرا می‌توانید با لوگوی برند خود آن را نشان گذاری کنید تا دید بیشتری ایجاد کنید و وفاداری کارکنان را تقویت کنید. همکاران خود را با این هدیه کاربردی که زندگی آنها را آسان تر می کند و در عین حال شرکت شما را ارتقا می دهد، خوشحال کنید.

۶- کیف مدیریتی یا کیف پول: یک هدیه فوق العاده مفید هم برای مدیران و شرکاء تجاری و هم برای پرسنل است. آنها نه تنها برای حمل اسناد کاری، لپ تاپ و سایر لوازم ضروری کاربردی هستند، بلکه فرصتی عالی برای تبلیغ برند شما هستند. آنها را با لوگوی شرکت خود شخصی سازی کنید و تصویری هوشمندانه و حرفه ای ایجاد کنید که اطرافیانتان را تحت تاثیر قرار دهد.

هدایای تبلیغاتی سازگار با محیط زیست راه حلی پایدار است که باعث ایجاد رابطه ی پایدار بین برند شرکت شما با طبیعت است. سایت تهران سارنگ کالاها و هدایای تبلیغاتی ساخته شده از مواد سازگار با محیط زیست مانند: انواع محصولات چرم، محصولات الکتریکی و فولدر، یادداشت های قابل بازیافت را ارائه می دهد. شما مدیران محترم شرکت ها و کارخانه ها با استفاده از این محصولات سازگار با محیط زیست، برند خود را تبلیغ کنید و در عین حال به محافظت از محیط زیست هم کمک کنید.

مقالات مرتبط

برترین محصولات تهران سارنگ

افزودن به سبد خرید