۱۰ مدل مختلف هدفون در بازار (قسمت دوم)

قسمت دوم

بطوریکه هدفون امروزه در دنیای کالاها و هدایای تبلیغاتی به عنوان یک هدیه ارزشمند و محبوب برای مشتریان بالقوه و شریکان یا رقبای تجاری از طرف شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. در سایت تهران سارنگ، انواع مختلف هدفون‌هایی را که امروزه در بازار موجود است ودلایل ارجحیت هر کدام نسبت به دیگری را با جزئیات دقیق بررسی خواهیم کرد.

از هدفون های روی گوشی گرفته تا هدفون های بلوتوثی، بی سیم گرفته تا حذف نویز، هدفون ها در بازار ایران دارای طیف متنوعی از گزینه ها هستند که کیفیت صدای استثنایی، پایداری و سبک را با هم ترکیب می کنند.

بیایید با انواع هدفون آشنا شوید:

۶. هدفون حذف نویز

در دنیایی مملو از نویزهای مداوم، هدفون های حذف کننده نویز پناهگاهی برای علاقه مندان به صدا فراهم می کنند. این هدفون با کاهش فعال صداهای محیطی به شما امکان می دهد بدون حواس پرتی بر روی فایل صوتی، تماس تلفنی یا حتی شنیدن موسیقی تمرکز کنید. هدفونANC  مزایای حذف نویز را با ساخت پایدار ترکیب می کند. آنها دارای فناوری پیشرفته حذف نویز فعال هستند که به شما امکان می دهد به دنیای صدا خود فرار کنید. چه در حال مسافرت باشید، چه در یک محیط پر سر و صدا کار می کنید یا صرفاً به دنبال آرامش هستید، هدفون های حذف نویز تجربه شنیداری بی نظیری را ارائه می دهند. که این امر سبب شده این هدفون به یکی از پرطرفدارترین هدیه تبلیغاتی در عرصه کالاهای دیجیتالی تبدیل شود.

۷. هدفون هدایت استخوانی

هدفون های هدایت استخوانی با دور زدن پرده گوش و انتقال ارتعاشات صدا به طور مستقیم به گوش داخلی از طریق فناوری رسانایی استخوان، تجربه شنیداری منحصر به فردی را ارائه می دهند. این هدفون نوآورانه به دلیل عملکرد جذابشان شایسته ذکر هستند، به ویژه به این دلیل که به طور خاص برای افراد دارای اختلالات شنوایی یا کسانی که می خواهند گوش خود را در برابر صداهای خارجی باز نگه دارند، مفید است.

۸. هدفون پشت بسته

هدفون های پشت بسته دارای گوش کاپ های مهر و موم شده هستند که از خروج صدا یا ورود به هدفون جلوگیری می کند. این طراحی یک تجربه شنیداری فراگیرتر و منزوی ‌تر ایجاد می‌کند. آنها برای جلسات گوش دادن شخصی، استودیوهای ضبط یا هر موقعیتی که می خواهید نشت صدا را به حداقل برسانید ایده آل هستند. بطوریکه در حین کار در منزل یا اداره براحتی می توان به پادکست آموزشی یا موسیقی گوش داد.

۹. هدفون پشت باز

در طرف دیگر این طیف، هدفون‌های پشت باز دارای گوش ‌کاپ‌هایی با سوراخ‌ها یا توری‌هایی هستند که اجازه می‌دهند صدا از بین برود و صدای خارجی وارد شود. این طراحی صحنه‌های صوتی طبیعی‌تر و بزرگ ‌تری ایجاد می‌کند و آن‌ها را در میان علاقه‌ مندان به موسیقی و تولید کنندگان موسیقی محبوب می‌کند.

۱۰. هدفون ضد آب

برای کسانی که سبک زندگی فعالی دارند یا از گوش دادن به موسیقی در حین شنا یا ورزش های آبی لذت می برند، هدفون های ضد آب یک بازی را تغییر می دهند. با این حال، خریداران باید به یاد داشته باشند که هدفون هایی را که می خرند واقعا ضد آب هستند یا صرفاً در برابر آب مقاوم هستند. دومی، در حالی که برای فعالیت بدنی نیز خوب است، اغلب فقط ضد پاشش است، و در برابر جریان های سنگین یا غوطه ور شدن کامل در زیر آب مقاومت نمی کند.

برای انتخاب یک هدفون مناسب برای هدیه تبلیغاتی به جامعه مشتریان و مخاطبین شرکت خود، بسیار مهم است که نه تنها به میزان کارایی و عملکرد هدیه تبلیغاتی توجه کنید بلکه بایستی سلیقه مشتری یا بازار هدف خود را بخوبی بشناسید تا بتوانید هدیه تبلیغاتی درخور و شایسته ای را انتخاب و خریداری کنید تا نام برند در ذهن افراد ماندگار و محبوب باقی بماند.

شرکت تهران سارنگ عرضه کننده انواع هدایای تبلیغاتی دیجیتالی و غیر الکترونیکی برای انواع مشتریان و کارمندان و شرکای تجاری شما صاحبین مشاغل گوناگون در ایران است. کافیست یکبار از سایت ما اشانتیون مناسب برند خود را خریداری کنید تا اعتبار نام تجاری خود را در بازار ارتقا بدهید.

مقالات مرتبط

برترین محصولات تهران سارنگ

افزودن به سبد خرید