هدایای تبلیغاتی و تاثیر آن در رشد کسب و کار

idea

همه ی ما از نقش هدایای تبلیغاتی در رشد کسب و کار خود مطلع هستیم. برای تبدیل شدن به یک برند کافیست فقط جلوی چشم باشید! خیلی ساده است؛ اتاق یک مدیر کامل نمی شود مگر اینکه یک ست مدیریتی جذاب با آرم و برند شما روی میز خودنمایی; کند و یا اینکه ساعت جلسات با ساعت تبلیغاتی شما هماهنگ شود.

این فعالیت ها شما را یک قدم به هدف دلخواه، نزدیک می کند. علاوه بر این هر مجموعه ای می بایست از ابزارهای خاص خود استفاده کند.

نمی دانم به این نکته توجه کرده اید یا نه؛ ولی من همیشه زمان عقد قرارداد دقت می کنم که مدیر مجموعه از چه خودکار یا روان نویسی استفاده می کند؛ یک روان نویس معمولی ست یا یک روان نویس تبلیغاتی!

برای موفقیت فعالیتی که انجام می دهید توجه به همین نکات می تواند بسیار مهم باشد.

با درک اهمیت این موضوع به یک سوال می رسیم!

برای معرفی خود از چه هدایای تبلیغاتی استفاده کنیم؟ و اصلا این نکته مهم است یا نه!

یک فست فود را در نظر بگیرید انتظار دارید زمانی که فاکتور غذا را پرداخت می کنید چه هدیه ای دریافت کنید؟ یک لیوان تبلیغاتی با عکس یک برگر خوشمزه می تواند برای مشتریان جذاب باشد.

هفته ی گذشته یک برند تولید چای در ازای خرید یک بسته چای یک فلاسک تبلیغاتی با رنگ های بسیار دلنشین به مشتریان هدیه می داد، من با وجود اینکه نیازی به خرید چای نداشتم ولی بخاطر فلاسک خرید کردم؛ اگر چای طعم و کیفیت مناسبی هم داشته باشد آن مجموعه موفق شده من را به یک مشتری، تبدیل کند.

گاهی هم انتخاب هدایای تبلیغاتی نامناسب فقط صرف هزینه است بدون اینکه نتیجه ای داشته باشد.

در یک همایش یکی از شرکت ها کار جالبی انجام داده بود؛ قبل از شروع همایش به تمام حاضرین یک خودکار و دفتر یادداشت تبلیغاتی هدیه داده بود و بدون آن که حضور دیگری در همایش داشته باشد به هدف خود رسید!!

اگر در همایش ها شرکت کرده باشید می دانید اکثر حاضرین در زمان سخنرانی علاقه به یادداشت برداری دارند...

آیا همه ی شرکت کنندگان کاغذ و قلم به همراه دارند؟؟ این همان نکته ای ست که شرکتی که راجع به آن صحبت کردیم با هوشیاری به آن توجه کرده بود.

کیفیت چاپ و طراحی دقیق در یک هدیه تبلیغاتی بسیار مهم است که راهنمایی مشاوران در این زمینه می تواند موثر باشد.