ظروف مسی یک هدیه تبلیغاتی ایرانی

idea

ایران یکی از کشورهایی است که بدلیل قدمت و تاریخچه ای که دارد هنرمندان زیادی را در خود جای داده است. وارد هر شهری که می شویم بازار صنعتگران آن شهر یکی از جاذبه های گردشگری محسوب می شود.

صنایع دستی تبلیغاتی ارزشمندترین هدیه ای است که می تواند زینت بخش خانه یا محل کار باشد.

با گسترش فرهنگ حمایت از صنایع دستی ایرانی، رونق این کسب و کار بیشتر از قبل شده است؛ هر چه از این بازار استقبال بیشتری شود جوانان بیشتری جذب این صنعت می شوند و بدنبال آن نرخ بیکاری و مهاجرت به شهرهای بزرگ نیز کاسته می شود.

نکته ی جالب این است که استفاده از صنایع دستی ایرانی پا را فراتر گذاشته و وارد دنیای تبلیغات نیز شده است.

در سال های گذشته هدایای تبلیغاتی بیشتر در محصولات مدیریتی مانند: کیف چرم، خودکار و روان نویس، کیف پول، ست مدیریتی و ... خلاصه می شد ولی امروز یکی از پرفروش ترین و جذاب ترین هدایای تبلیغاتی "صنایع دستی تبلیغاتی است". این که این دسته از محصولات وارد دنیای کسب و کار نیز شده است نکته ی قابل توجهی است.

به چند مورد از هدایای تبلیغاتی ایرانی اشاره می کنیم:

بشقاب مسی تبلیغاتی: این بشقاب ها در طرح های مختلف وجود دارد و برای تزیین میز کار و دیوار استفاده می شود. بشقاب مسی تبلیغاتی یک هدیه مناسب برای مدیران محسوب می شود.

سینی مسی تبلیغاتی: تصور کنید در یک جلسه کاری از میهمانان خود در یک سینی مسی پذیرایی کنید. برای شرکت های بزرگ که جلسات مدیریتی مرتب برگزار می شود می تواند انتخاب مناسبی باشد.

جا دستمال کاغذی تبلیغاتی: یک هدیه تبلیغاتی خاص که می تواند تبلیغ بسیار خوبی برای معرفی برند شما باشد.

قندان مسی تبلیغاتی: می تواند کامل کننده ی سینی مسی تبلیغاتی و زینت بخش جلسات مهم کاری باشد.

صنایع دستی تبلیغاتی جز محبوب ترین هدایای تبلیغاتی محسوب می شود. باید توجه داشت

حمایت از کالای ایرانی در واقع حمایت از صنعت کشور است بنابراین با استقبال از این نوع کالاها هنرمندان فعال در این عرصه را حمایت کنید.