6 رازی که به شما کمک می کند کسب و کار بهتری داشته باشید:

idea

بازاریابی بی هدف را فراموش کنید:

سرمایه شما پشتوانه کسب و کار شماست؛ پس آن را بیهوده تلف نکنید؛ اگر توان پاسخگویی به مشتریان را ندارید یا هنوز تیم پشتیبانی شما به خوبی آموزش ندیده است بازاریابی را به زمان دیگری موکول کنید.

مشتریانتان را از یاد نبرید:

مهم نیست مشتری آخرین بار کی از شما خرید کرده است همیشه برنامه داشته باشید؛ مشتریان را از جدیدترین محصولات خود باخبر کنید، از طریق شبکه های اجتماعی و پیامک اخبار خود را در اختیار مشتری بگذارید. این کار را در بهترین زمان انجام دهید.

معمولا روزهای دوشنبه و چهارشنبه زمان خوبی برای انتشار مطالب است.

کارمندان مسئولیت پذیر عامل حیات کسب و کار:

نقش کارکنان بر هیچ کس پوشیده نیست اگر کارکنان شما تفکر سیستمی دارند و برای موفقیت تلاش می کنند شما یک گام به موفقیت نزدیک تر هستید.

مدیر همیشه حاضر:

یک کسب و کار باید بتواند به هوش و برنامه های یک مدیر تکیه کند. مدیر باید به خوبی بر روند کار نظارت داشته باشد و با ایجاد یک محیط دوستانه هدایتگر باشد.

تبلیغات خود را سر و سامان دهید:

لازم نیست حتما برای تبلیغات هزینه های کلان داشته باشید گاهی با یک هدیه تبلیغاتی که می تواند یک کیف چرم یا یک لیوان تبلیغاتی باشد مشتریان وفادار را غافلگیر کنید.

رویاهای خود را به واقعیت بدل کنید:

برای کسب و کار خود یک هدف مشخص کنید و تمام ابزارهای لازم برای رسیدن به آن را ارزیابی کنید گاهی نیاز به افراد خلاق و باهوش دارید و گاهی لازم است مشتریان را در اولویت قرار دهید.