بروزترین هدایای تبلیغاتی کدامند؟

idea

استفاده از اقلام تبلیغاتی اداری بعنوان هدایای تبلیغاتی بسیار محبوب شده است و بعنوان یک استراتژی مؤثر در بازاریابی، روز به روز گسترش یافته است. این اقلام بعنوان یک هدیه‌ی مناسب شرکتی شناخته شده‌اند و بسیاری از اقلام اداری تبلیغاتی از جمله ماشین حساب‌های سفارشی، پوشه‌های سفارشی، یاد‌داشت‌ها، خودکار و... بعنوان جزء جدانشدنی هدایای تبلیغاتی بوده‌اند. اما در این میان برخی از کالاهای جدید و بروز بعنوان محصولات تبلیغاتی ارائه می‌شوند که گاهاً با استقبال گسترده‌ای رو به رو خواهند شد.

بازاریابی و معرفی نام تجاری یکی از اهداف اصلی هر کسب و کار و تجارتی می‌باشد. روش‌های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد که یکی از آن‌ها بهره‌گیری از مزایای هدایای تبلیغاتی می‌باشد. هدیه دادن اقلام و کالاهایی که لوگو و نام برند شما بر روی آن درج شده باشد، سبب می‌شود که مشتریان همواره شما را در ذهن داشته باشند و علاوه بر این احساس رضایت از همکاری با شما در آن‌ها شکل بگیرد.

زمان آن رسیده است که از ايده‌هاي جديد در محصولات تبلیغاتی شرکت خود بهره بگیرید. شما قبلاً از انواع خودکار و قلم‌، پاور بانک، لیوان‌، جا کلیدی و آیتم‌هایی از این دست بعنوان هدیه استفاده کرده‌اید ولی در دنیای مدرن امروزی نیاز به پیشرفت و تغییر در همه‌ی امور احساس می‌شود و  بکارگیری خلاقیت در انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی بعنوان یک نیاز اصلی احساس می‌شود. بعنوان مثال آیا تا به حال به ایده‌ی هدیه دادن یک چتر به همراه لوگو و شعار شرکت خود فکر کرده‌اید؟ این ایده می‌تواند یک هدیه‌ی تبلیغاتی کاربردی و جدید را برای مشتریان شما فراهم کند.

خرید محصولات تبلیغاتی می‌تواند یک بخش سرگرم کننده از هر برنامه‌ی بازاریابی باشد. بیش از 700،000 محصول تبلیغاتی استاندارد به عنوان هدایای تبلیغاتی وجود دارد که می‌توان از بین آنها محصول مورد نظر خود را انتخاب کرد. این تعداد و تنوع ممکن است باعث جذاب شدن و در عین حال سردرگمی بازاریابان و نمایندگان فروش محصولات تبلیغاتی شود.

انتخاب محصولات با کیفیت و کاربردی در خرید و فروشکالاهای تبلیغاتی بسیار موثر است. اگر محصولات تبلیغاتی شما علاوه بر جدید بودن از کیفیت و ظاهر خوبی نیز برخوردار باشند، هم به عنوان فروشنده می‌توانید محصولات خود را به خوبی به فروش برسانید و فروش محصولات تبلیغاتی خود را تضمین کنید و هم به عنوان خریدار این کالاها می‌توانید مشتریان خود را با هدایای مفید و ارزنده شگفت زده کنید.

به عنوان یک توزیع کننده هدایای تبلیغاتی این مسئولیت را بر عهده دارید که بهترین و بروزترین هدایا را از کارخانه‌ها خریداری کنید و در اختیار شرکت‌ها و موسسات قرار دهید. بنابراین داشتن خلاقیت و تخصص در فروش هدایای تبلیغاتی نیز لازم و ضروری است تا توزیع کنندگان بتوانند بهترین و با ارزش‌ترین انتخاب را به مشتریان خود ارائه دهند.

محصولات و آیتم های تبلیغاتی منحصر به فرد و خلاقانه

ارائه پیشنهادهای خلاقانه به شما در جذب مشتریان کمک خواهد کرد. هنگامی که شما محصولات تبلیغاتی را به مشتریان خود می‌دهید، هدف شما جذب علاقه و توجه آنها به سوی نام تجاری شما است. با استفاده از هدایای تبلیغاتی به طور خودکار پیامی را برای مشتریان خود ارسال می‌کنید. بنابراین سعی کنید در انتخاب هدایای منحصر به فرد و جدید، مبتکرانه عمل کنید. به نظر می‌رسد این روند به سمت آیتم‌های تبلیغاتی که ارزش مصرف بیشتری دارند پیش می‌رود. به عنوان مثال هدیه دادن لوازم الکترونیکی و پوشاک مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. همانطور که بیان شد محصولات تبلیغاتی به طور گسترده‌ای به منظور جذب علاقه و توجه مشتریان  به کالاها و خدمات شما مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین باید تلاش کرد محصولاتی را انتخاب کنیم که برای آنها مفید واقع شود و آنها را وادار به استفاده از این محصولات کند. زیرا اگر هدیه شما برای مشتریان جذاب به نظر نیاید، کاربرد تبلیغاتی خود را از دست می‌دهد و هزینه‌ی آن از دست رفته محسوب می‌شود. در این مقاله  به برخی از ایده‌های جدید برای خرید هدایای تبلیغاتی اشاره می‌کنیم.

 • قرص نعنا به همراه لوگو
 • تخته‌هایی با برش سفارشی
 • کفش با لوگوی شما
 • لیوانی با سنسور نشان دهنده دما
 • مشاهده گر واقعیت مجازی
 • ردیاب بلوتوثی
 • لباس‌های سفارشی
 • بطری نگهدارنده مایعات
 • کارت هدیه
 • ابزار گلف قابل حمل و تعاملی
 • شخصیت پلاستیکی
 • زیر لیوانی‌های طرح‌دار

  قرص نعنا به همراه لوگو

  قوطی‌های سفارشی قرص نعنا به همراه لوگو و یا نام شرکت شما به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای هر صنعتی هستند. به دلیل استقبال بیشتر افراد از این هدیه می‌توان گفت که این محصول شما را به هدف بازاریابی‌تان خواهد رساند.

  تخته‌هایی با برش سفارشی

  این ایده تبلیغاتی برای بسیاری از شرکت‌ها خوشایند بوده است. این ایده به گونه‌ای بود که برش تخته در اشکال دولت‌های مختلف طراحی و معرفی کرده‌اند.این ایده مربوط به شرکت Epicurean می‌باشد و به عنوان یک آگهی تبلیغاتی عالی که موقعیت مکانی شرکت شما را نشان می‌دهد، می‌تواند ارائه شود.

  کفش با لوگوی شما

  این ایده نیز جزء ایده‌های خلاقانه است که علاوه بر این که مورد استفاده قرار می‌گیرد، در معرض دید افراد زیادی نیز قرار خواهد گرفت. این کفش‌های نسبتاً ارزان هستند و مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته‌اند.

  لیوانی با سنسور نشان دهنده دما

  از آنجایی که در نوشیدنی‌های گرم میزان درجه دما بسایر اهمیت دارد، این ایده می‌تواند به عنوای یک هدیه تبلیغاتی جدید مورد استقبال زیادی قرار بگیرد. این لیوان یک محصول منحصر به فرد دارای یک لبه تکنولوژیکی که خاص می‌باشد و شما می‌توانید تلفن خود را به لیوان متصل کنید تا زمانی که دمای نوشیدنی به میزان دلخواه شما رسید، به شما هشدار دهد.
  مشاهده گر واقعیت مجازی
  این محصول یکی از جدیدترین محصولات تبلیغاتی می‌باشد که هنوز استفاده از آن رونق نگرفته است. با استفاده از این محصول و نصب نرم افزار مخصوص می‌توانید گوشی تلفن همراه خود را به یک مشاهده گر واقعیت مجازی تبدیل کنید.

  ردیاب بلوتوثی

  با استفاده از این محصول که یک ردیاب بلوتوثی دو طرفه است می‌توان به راحتی کیف، چمدان و اقلامی از این قبیل را ردیابی کرد و زمانی که از شما دور می‌شوند یا به شما نزدیک می‌شوند هشدار دلخواه را بر اساس تنظیمات دریافت کرد.

  لباس‌های  سفارشی

  لباس‌ها و انواع پوشاک از جمله کالاهای تبلیغاتی هستند که مورد توجه زیادی قرار گرفته‌اند. خرید تی‌شرت های یک‌دست یه همراه لوگوی شما می‌تواند هدیه مناسبی برای مشتریان باشد. همچنین انواع کاپشن و بادگیر و یا گرمکن‌های ورزشی گزینه متاسبی برای خرید هدایای تبلیغاتی می‌باشند که بازاریابان شما می‌توانند با توجه به بودجه‌ی در نظر گرفته شده به سرتغ این گونه محصولات تبلیغاتی بروند. مطمئن باشید که این نوع هدایا توسط اشخاصی پوشیده می‌شوند. حتی ممکن است فرد هدیه گیرنده آن را به شخصی دیگر اهدا کند.

  بطری نگهدارنده مایعات

  یکی دیگر از کالاهای تبلیغاتی جدید و پر طرفدار ظرف نگهداری مایعات می‌باشد که اصولا طراحی آن‌ها به گونه‌ای است که دمای مایعات را به خوبی نگهداری می‌کنند. بنابراین برای استفاده از مایعات خنک و گرم به یک اندازه مناسب هستند. از این رو این بطری‌ها طرفداران زیادی دارد و کاربرد آن‌ها در زندگی روزمره نیز بسیار زیاد است.

  کارت هدیه

  یکی دیگر هدایای تبلیغاتی خلاقانه و شگفت انگیز کارت هدیه می‌باشد. همانطور که می‌دانید کارت‌های هدیه می‌توانند مبالغ مختلفی داشته باشند. این نوع هدیه برای مدیران و کارمندان ارشد بسیار مناسب است. زیرا با توجه به هزینه‌ی زیادی که ممکن است شامل شود، نمی‌توان تعداد زیادی از آن را در نظر گرفت. در هر صورت دادن کارت هدیه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند بسیار مشتری پسند باشد.

  ابزار گلف قابل حمل و تعاملی

  یک ایده جدید و خلاقانه برای کالاهای تبلیغاتی ابزار گلف سرگرم کننده و  قابل حمل است که  علاوه بر اینکه برای محیط دفتر و هدیه به اندازه کافی کوچک است به‌راحتی می‌توانید آن‌را به مشتریان خود ارسال کنید. این ابزار گلف انتخاب‌های زیادی از جمله رنگ را در اختیار شما قرار می‌دهد و با چاپ آرم شرکت، عکس‌ها و یا طرح‌های شخصی در پرچم‌ها می‌توانید تبلیغات خوبی داشته باشید.

  شخصیت پلاستیکی

  این محصولات یکی از کالاهای تبلیغاتی مدرن و جذاب است. تولید محصولات پلاستیکی از شخصیت‌های مختلف می‌تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. اما همانطور که می‌دانید باید با توجه به مخاطبان خود نسبت به انتخاب و خرید محصولات تبلیغاتی اقدام نمود.

  این شخصیت‌ها بنا به درخواست شما تولید می‌شوند و شما می‌توانید انتخاب‌های گسترده‌ای از شخصیت‌های مختلف داشته باشید. این محصول برای افراد مختلف در همه‌ی سنین مناسب است و طرفداران زیاد ی دارد.

  زیر لیوانی‌های طرح‌دار

  زیر لیوانی‌های زیبا به همراه طرح چاپی یک راه عالی برای معرفی نام تجاری شما هستند. زیر لیوانی‌ها اصولا در زیر لیوان و یا فنجان‌ها قرار می‌گیرند و مورد استفاده زیادی دارد. همچنین می‌توانید زیر لیوانی مخصوص برای خود طراحی کنید و آن را سفارشی نمایید. در این صورت محصول نهایی برای شرکت شما اختصاصی خواهد بود و به عنوان یه هدیه تبلیغاتی مناسب می‌توانید آن را به مشتریان خود هدیه دهید. کسانی که چای و قهوه مصرف می‌کنند از این هدیه استقابل خواهند کرد.

  علاوه بر موارد ذکر شده محصولات دیگری نظیر ساعت شنی، انواع کلاه‌، تمیز کننده‌های صفحه نمایش، انواع بو گیر و .... نیز از جمله کالاهایی هستند که می‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی مناسب و کاربردی در نظر گرفت.

  همچنین می‌توان با توجه به خلاقیت، سلیقه و مشتریان خود به انتخاب کالاهای کاربردی دیگر بپردازید. توجه داشته باشید که جهت خرید محصولات تبلیغاتی باید به هزینه‌های آن نیز دقت کنید. زیرا این محصولات باید در تعداد بالا خریداری شوند تا بتوان بخشی از مشتریان را با آن پشتیبانی کرد. اما با این وجود برخی از شرکت‌ها به سراغ هدایای گران قیمت می‌روند و این هدایا را به افرادی خاص که مورد توجه بیشتری قرار دارند هدیه می‌دهند. بنابراین می‌توان گفت که ممکن است یک شرکت تنوع محصولات انتخابی خود را با توجه به دسته بندی‌های مشتریان انتخاب کند. اما در هر صورت در خرید محصولات تبلیغاتی خود دقت و ابتکار داشته باشید.

  همانطور که دیدید تنوع محصولات تبلیغاتی بسیار زیاد است و توزیع کنندگان این محصولات هر روزه به دنبال محصولات جدید و به روز هستند تا بتوانند در فروش هدایای تبلیغاتی موفق عمل کنند. از سوی دیگر اکثر خریداران هدایا تبلیغاتی ترجیح می‌دهند محصولاتی را انتخاب کنند که برای مشتریان جذاب و مورد پسند باشند. پس انجام مشاوره و تحقیق در خرید هدایای تبلیغاتی کاری بسیار عاقلانه است. زیرا ممکن است برای این کار هزینه‌های زیادی در نظر گرفته شده باشد. بنابراین باید تلاش کنیم که بهترین و بروز‌ترین محصولات تبلیغاتی را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا هزینه‌های صرف شده در جهت بازارایابی موفق مفید واقع شوند.