هدایای تبلیغاتی برای مشتری

idea

قرار است شرکت شما در یک نمایشگاه غرفه داشته باشد یا یک جلسه مهم دارید که لازم است برای آن تعدادی هدایای تبلیغاتی آماده کنید. این هدایای تبلیغاتی معرف شماست برای انتخاب آن چه برنامه ای دارید؟

موضوع انتخاب یک هدیه تبلیغاتی بسیار ساده است اگر اطلاعات کافی داشته باشید:

انتخاب یک شرکت تبلیغاتی حرفه ای:

قصد دارید با چه مجموعه ای کار کنید؟ رزومه کاری این شرکت به چه صورت است؟ مدت زمان تحویل کار چند روز است؟ کیفیت چاپ چگونه است؟ چقدر هزینه نیاز دارید؟

این ها سوالاتی ست که باید پاسخ آن ها را بدانید. طراحی هدایای تبلیغاتی نکته بسیار مهمی است که باید توسط طراحان با تجربه انجام شود. سعی کنید از مشاوران زبده استفاده کنید.

قیمت ها را بررسی کنید:

اکثر شرکت ها برای تهیه هدایای تبلیغاتی نگران بودجه هستند و گاهی ممکن است به فکر صرفه جویی باشند؛ اشتباه نکنید گاهی قیمت پایین یعنی کیفیت پایین یا تاخیر در تحویل و موارد دیگر. این ریسک را نکنید از چند شرکت تبلیغاتی قیمت بگیرید و مذاکره کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

قرار است هدایای تبلیغاتی شما در دست چه کسی باشد؟

اگر هدایای تبلیغاتی را برای یک نمایشگاه آماده می کنید توجه کنید که ممکن است مخاطبان شما زن یا مرد پیر یا جوان باشند؛ شاید یک روان نویس تبلیغاتی یا یک دفترچه یادداشت تبلیغاتی برای این نمایشگاه که مخاطبان عمومی دارد مناسب باشد.

ولی اگر جلسه ای دارید که از مخاطبان خاص دعوت نموده اید باید هدایای تبلیغاتی خاص هم آماده کنید این بستگی به هزینه ی شما دارد ولی پیشنهاد می کنم در نظر بگیرید که قرار است چه کسی از این هدایای تبلیغاتی استفاده کند.

کیفیت چاپ را جدی بگیرید:

هر چه هدایای تبلیغاتی شما کیفیت بهتری داشته باشد تاثیر آن بر مخاطب بیشتر خواهد بود؛ مثلا اگر یک لیوان تبلیغاتی کیفیت مناسبی داشته باشد بیشتر استفاده می شود و این بدان معنی است که شما هنوز در کنار مشتری هستید.