هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی و تاثیر آن در جذب مخاطب

idea

سالانه جشنواره ها و نمایشگاه های متعددی در حوزه های مختلف در ایران برگزار می شود. به نظر می رسد با وضعیت اقتصادی فعلی  شرکت ها کمتر در این نمایشگاه ها حضور دارند و شاید تصور می کنند بهتر است با این روش در هزینه ها صرفه جویی کنند. می خواهیم در این مقاله به شما بگوییم این تفکر چه پیامدهایی می تواند داشته باشد.

ماه پیش در یک نمایشگاه در حوزه فناوری شرکت کردم، تقریبا از تمام غرفه ها بازدید کردم چیزی که عجیب بود عدم حضور برندهای معتبر در این حوزه بود.

وقتی با یکی از مدیران این شرکت ها صحبت کردم عنوان کردند که بیشترین تمرکز خود را بر روی کیفیت محصول خود گذاشته اند و تصمیم گرفتند هزینه های تبلیغاتی خود را صرف بهبود محصولات کنند. شما چقدر با این تفکر موافق هستید؟

یکی از مهم ترین اصول بازاریابی حضور در رویدادها و نمایشگاه های روز است. دیده شدن توسط مخاطب می تواند تاثیر مهمی در ماندگاری یک برند داشته باشد. حتما برندهایی را به یاد دارید که در یک مقطع بسیار معروف و محبوب بوده اند ولی بعد از گذشت چند سال دیگر نشانی از آن ها نبوده!

این را می توان ناشی از تصمیمات اشتباه مدیریتی دانست.

نکته ی دیگری که در این نمایشگاه باعث تعجب من شد عدم استفاده از هدایای تبلیغاتی بود!!!!

در هر کسب و کاری هدایای تبلیغاتی می تواند در جذب مخاطب موثر باشد از این نکته نمی توان چشم پوشی کرد، بنابراین حذف هدایای تبلیغاتی با هدف صرفه جویی در هزینه ها یک تصمیم اشتباه است.

بدون شک مخاطبانی را که سالانه از نمایشگاه ها بازدید می کنند با دریافت یک هدیه تبلیغاتی می توانید به مخاطبان همیشگی خود تبدیل کنید و به عنوان مشتری همیشه آن ها را در کنار خود داشته باشید.

تاثیرگذاری بر مخاطب با هدایای تبلیغاتی می تواند براحتی انجام شود و از بازدیدکنندگان عادی یک مشتری وفادار بسازد.

توصیه می کنیم هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی را با دقت انتخاب کنید. به کیفیت محصولات تبلیغاتی توجه کنید؛ این نکته ای است که میزان ارزش گذاری به مخاطب را نشان می دهد.

انتخاب هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیاز به یک زمان بندی دقیق و درست دارد؛ لازم است از کارشناسان فعال در این حوزه استفاده کنید و از شرکت های ارایه دهنده هدایای تبلیغاتی مشاوره بگیرید.

باید مشخص کنید به دنبال هدایای تبلیغاتی خاص هستید یا می خواهید هدایای تبلیغاتی ارزان انتخاب کنید؟

توصیه می کنیم در هر حالت از هدایای تبلیغاتی مفید استفاده کنید. جدیدترین هدایای تبلیغاتی را می توانید در لیست خود داشته باشید و قیمت هدایای تبلیغاتی را از شرکت های معتبر دریافت و تصمیم گیری کنید. بهترین انتخاب چیست؟ یک هدیه تبلیغاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب. همینطور هدیه تبلیغاتی که انتخاب می کنید باید کاربردی باشد و مشتری تمایل داشته باشد آن را پیش خود نگه دارد.

هر نمایشگاهی که برگزار می شود محلی برای رقابت برندهای مختلف است؛ عدم حضور یک کسب و کار یا عدم رعایت نکات بازاریابی ممکن است اثرات نامطلوبی برای یک برند داشته باشد. توصیه ما به شما این است:

همیشه در دید باشید...