انتخاب هدایای تبلیغاتی پایان سال

idea

یکی از مهم ترین تصمیمات در پایان سال تهیه ی هدایای تبلیغاتی برای مشتریان است. بسیاری از شرکت ها در روزهای پایانی سال اقدام به خرید می کنند بنابراین به نتایج دلخواه خود نمی رسند؛ تهیه هدایای تبلیغاتی نیاز به زمان و برنامه ریزی درست دارد. انتخاب یک هدیه تبلیغاتی کارآمد با مشاوره ی کارشناسان و شرکت های تبلیغاتی فعال در این حوزه امکان پذیر است. بنابراین توصیه می کنیم از همین امروز کار را شروع کنید تا در روزهای پایانی سال درگیر تبلیغات نشوید. قرار است یک هدیه تبلیغاتی به برند شما اعتبار و ارزش ببخشد؛ اگر هدیه تبلیغاتی شما برای مشتری جذاب نباشد بهتر است هزینه نکنید.

  • دست از تکرار بردارید:

وقتی از تکرار صحبت می کنیم منظوراین نیست که به طور مثال اگر سال گذشته خودکار تبلیغاتی هدیه داده اید امسال این کار را انجام ندهید!

بلکه شما می توانید یک خودکار تبلیغاتی را با یک ایده ی جدید سفارش دهید...

شما می خواهید به یک مدیر روان نویس هدیه دهید؛ بهتر است از نوشتن اسم و مشخصات شرکت خود روی بدنه ی روان نویس دست بردارید و این بار اسم مدیر شرکت را همراه با یک متن کوتاه جذاب حک کنید. به نظر شما آیا مشتری فراموش می کند این روان نویس تبلیغاتی خاص را از کجا هدیه گرفته است؟! البته کیفیت را فرموش نکنید.

  • احساسات مشتریان را هدف بگیرید:

گاهی مخاطبین شما افرادی هستند که از لحاظ مالی یا سطح اجتماعی در رتبه بندی بالایی قرار دارند. ارایه یک هدیه تبلیغاتی گران قیمت ممکن است جذاب نباشد. در این میان هدایایی هستند که ارزش معنوی دارند به طور مثال یک هدیه تبلیغاتی سنتی که کار دست است می تواند بسیار خاص باشد.

فرق هدیای تبلیغاتی و پاداش:

رسالت هدیه تبلیغاتی با پاداش متفاوت است؛ اگر قرار است برای یک شرکت یا واحدی در شرکت پاداشی ارایه دهید بهتر است از بودجه ی هدایای تبلیغاتی استفاده نکنید. این دو موضوع را با هم ادغام نکنید.

  • هدایای تبلیغاتی ماندگار ارایه دهید:

کیفیت چیزی نیست که بدلیل نبود بودجه از آن صرف نظر کنید؛ گاهی تاثیر یک هدیه تبلیغاتی می تواند از یک بیلبورد خیابانی موثرتر باشد پس با ارایه ی هدیه تبلیغاتی بدون کیفیت این فرصت را از دست ندهید.

  • کارت تبریک:

در تمام دنیا مرسوم است که در کنار هدایای تبلیغاتی یا پاداش ها یک کارت تبریک هدیه داده می شود. این رسم را برای پایان سال در برنامه ی خود بگذارید.

  • از نوشتن برند خود روی همه ی هدایای تبلیغاتی پرهیز کنید:

یک جمله ی زیبا، یک تبریک می تواند تاثیرگذارتر از برند و لوگوی شما روی هدیه تبلیغاتی باشد. به طور معمول مشتریان هدایای تبلیغاتی بدون حکاکی برند را بیشتر نزد خود نگه می دارند.