نوشیدن چای در لیوان تبلیغاتی

idea

چای یک نوشیدنی پر طرفدار در ایران است. هر یک از ما روزانه چندین مرتبه چای می نوشیم پس برای ما مهم است که این نوشیدنی جذاب را در چه لیوانی میل کنیم.

اگر سری به فروشگاه ها بزنیم با انواع لیوان های زیبا در طرح ها و رنگ های مختلف مواجه می شویم که گاهی انتخاب را برای ما مشکل می سازد.

با این توضیحات به این نتیجه می رسیم که لیوان ها و ماگ ها می توانند گزینه مناسبی برای تبلیغات باشند.

لیوان تبلیغاتی یا ماگ تبلیغاتی برای درج لوگو و اطلاعات تماس یا یک شعار تبلیغاتی بسیار مناسب است.

لیوان های تبلیغاتی انواع مختلفی دارد: لیوان تبلیغاتی سرامیکی، لیوان تبلیغاتی حرارتی، لیوان تبلیغاتی شیشه ای و ... . نکته ای که وجود دارد مربوط به چاپ است، لیوان های تبلیغاتی تا زمانی روی میز مخاطبان ما باقی می ماند که کیفیت خود را از دست نداده باشند بنابراین به طراحی و چاپ باید توجه ویژه داشت.

همیشه انتخاب یک هدیه تبلیغاتی خاص مورد توجه صاحبان کسب و کار بوده است؛ روشن است که برای تصمیم گیری بودجه مهم است. گاهی به هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی نیاز است که به طور معمول لیوان تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی و دفترچه یادداشت تبلیغاتی می تواند انتخاب هوشمندانه ای باشد. اگر نگاهی به قیمت این محصولات داشته باشیم متوجه خواهیم شد که در ازای نتیجه ای که حاصل می شود هزینه ی زیادی برای ما در بر نخواهد داشت.

علاوه بر قیمت مناسب، مزیتی که لیوان های تبلیغاتی دارند این است که براحتی می تواند در هر محیطی مورد استفاده قرار بگیرد.

انتخاب نوع یک لیوان تبلیغاتی به عوامل متعددی بستگی دارد:

قرار است برای چه رویدادی از این هدیه تبلیغاتی استفاده کنید؟

مخاطب شما چه کسانی هستند؟

مخاطبان شما در چه گروه سنی هستند؟

می خواهید چه موضوعی از طریق این تبلیغات منتقل شود؟

این تبلیغ برای شما بازگشت سرمایه را به همراه دارد یا خیر؟

پاسخ به این سوالات می تواند تا حد زیادی به شما در انتخاب کمک کند. به طور مثال اگر مخاطبین شما مدیران هستند باید از یک لیوان تبلیغاتی سرامیکی با یک طرح خاص استفاده کنید یا اگر در یک نمایشگاه شرکت می کنید و مخاطبان زیادی دارید لیوان تبلیغاتی abs می تواند گزینه مناسبی باشد.

اگر از چاپ اطلاعاتی ندارید از مشاوران فعال در این حوزه کمک بگیرید زیرا چاپ مورد نظر ماگ سرامیکی دیجیتال یا سیلک است در صورتی که ماگ شیشه ای با چاپ کوره یا یو وی انجام می شود.