about_us

شرکت تهران سارنگ از سال 1382 با نام تهران ساعت در زمینه ارایه هدایای تبلیغاتی فعالیت خود را آغاز نموده است و به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه های فعال در این عرصه پیشگام است. از سال 1388 با تغییر نام شرکت به تهران سارنگ توانست خود را در زمره ی یکی از برترین وارد کنندگان هدایای تبلیغاتی قرار دهد. تهران سارنگ با همکاری نیروهای متعهد و متخصص همواره تلاش کرده است تا رضایت مشتریان را جلب نماید و مشتری مداری را سرلوحه ی کار خود قرار دهد. گروه تهران سارنگ رسالت خود را درک صحیح نیاز مشتریان و ارایه برترین خدمات در کمترین زمان می داند و همواره در این راه می کوشد.

مهدی شیرازی

مهدی شیرازی

مدیر عامل
از سال 1382 هدایتگر مجموعه تهران سارنگ است؛ همواره تلاش می کند تا خدماتی شایسته ی مشتریان ارایه دهد و پیوسته در جهت ارتقا سطح دانش کارکنان خود می کوشد.

زهرا پورقاسمیان

زهرا پورقاسمیان

مدیر مالی
تحصیلکرده در رشته ی حسابداری است؛ علاقه دارد هر روز اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نماید. تهران سارنگ مدیریت مالی خود را به او سپرده است.

فاطمه میدانی

فاطمه میدانی

مدیر فروش
متخصص در زمینه مذاکره با مشتری است؛ برای ارتقا فروش راهکارهای جدیدی دارد و تیم فروش را هدایت می کند. به عنوان یک مدیر تلاش می کند دپارتمان فروش علاوه بر داشتن فضای صمیمی بیشترین کارایی را داشته باشد.

سمانه مرادی

سمانه مرادی

کارشناس فروش
مشتری را دوست خود می داند؛ سعی می کند ویژگی های هر محصول را با زبان ساده برای مشتری تشریح کند و او را در روند خرید راهنمایی نماید. مقالات بازاریابی و فروش جز علاقمندی هایش است.

سارا صوفیانی

سارا صوفیانی

کارمند فروش
به عنوان کسی که با مشتری ارتباط مستقیم دارد در برقراری ارتباط نقش اساسی دارد؛ می داند کلام او می تواند از مشتری یک خریدار بسازد. همواره در حال آموزش است و تمرکز خوبی در بیان خود دارد.

مینو عفت پور

مینو عفت پور

طراح
دانش آموخته ی رشته ی گرافیک است؛ برای او رنگ ها مفهوم دیگری دارد، به نظرش تصاویر بیانگر محصولات شرکت است پس می کوشد نقشی بزند که بر دل مشتری بنشیند.