تهران سارنگ

مقالات 

* ویژگی‌ هدایای تبلیغاتی چیست؟
 

 
انتخاب هدیه‌ی مناسب بعنوان هدایای تبلیغاتی که معرف شرکت شما هستند، ممکن است کمی دشوار باشد. برای گزینش بهترین محصولات تبلیغاتی نیاز به تخصص و مشاوره در این زمینه داریم. هدایای انتخابی باید ویژگی‌های خاصی را دارا باشند تا بتوانند علاوه بر کاربردی بودن نماینده‌ی خوبی از خدمات شرکت شما باشند. توزیع‌کنندگان کالاهای تبلیغاتی بعنوان نماینده‌ی فروش محصولات تبلیغاتی از سراسر دنیا بهترین محصولات را جمع‌آوری کرده و به شما ارائه می‌دهند.
هدایای شرکتی را می‌توان با توجه به مشخصات و خصوصیات مشتریان خود طراحی و خریداری کنید. از آنجایی که ارتباطات تجاری از اهمیت بالایی برخوردار هستند، نیاز است تا در انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی ویژگی‌های آن‌ها را در نظر بگیریم. اگر هدیه‌ی طراحی شده با ذوق و سلیقه‌ی مشتریان شما هماهنگ باشد، برای آن‌ها بسیار خوشایند خواهد بود. دقت کنید که این محصولات هویت شرکت شما را بصورت نوآورانه و حرفه‌ای حفظ می‌کنند، بنابراین در خرید محصولات تبلیغاتی وسواس ویژه‌ای به خرج دهید.
همانطور که می‌دانید هدایای تبلیغاتی به محصولاتی گفته می‌شود که همراه با آرم و شعار شرکت شما به مشتریان داده می‌شود و به نوعی سپاس‌گزاری از همراهی آنان را معنا می‌کند.
از آنجایی که ارائه‌ی هدایای تبلیغاتی یکی از راهکار‌های بازاریابی و کسب درآمد می‌باشد و به شرکت‌های قدرتمند کمک می‌کند که به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنند، توصیه می‌شود که در انتخاب این هدایا بسیار دقت کنید زیرا ایجاد یک هویت قوی برای برند بسیار دشوار و زمان‌بر می‌باشد. با یک انتخاب آگاهانه و مبتکرانه مشتریان خود را به خود وفادار کنید. 
به طور معمول شرکت‌ها سالانه یکبار در هنگام سال نو هدایای مناسبی را تهیه می‌کنند که بر اساس نوع فعالیت شرکت و تعداد مشتریان این هدایا را تدارک می‌بینند. 
 
هدایای تبلیغاتی ویژه برای هر موقعیت و کسب و کار
 

ما معتقد هستیم که برای هر شغل و کسب و کاری هدیه‌ای مناسب وجود دارد. گاهی اوقات کوچک‌ترین هدیه می‌تواند مناسب‌ترین باشد. بعنوان مثال گاهی شیرینی و شکلات نیز بعنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان داده می‌شود. محصولات تبلیغاتی مختلف از جمله ابزار و لوازم اداری برای ارائه به مشتریان ارزشمند هنگام بازدید از کسب و کار، مناسب شما هستند. بنابراین می‌توان گفت که در موقعیت‌های مختلف نیز می‌توان هدایای متفاوتی را در نظر گرفت. مهم‌ترین مسئله این است که در خرید هدایای تبلیغاتی ویژگی‌های آن‌ها به خوبی مورد بررسی قرار داده شود و با توجه به خصوصیات هدیه‌گیرنده، هدیه‌ی مناسب خریداری شود. بعنوان مثال هدایای اجرایی مانند ساعت‌های شخصی، راهی عالی برای پاداش دادن به کارکنان و مدیران می‌باشد.
اگر شما بدنبال کالایی تخصصی، نوآورانه و کمی متفاوت هستید، نیاز دارید که جستجو و تحقیق خود را بیشتر کنید تا بتوانید با آگاهی بیشتری نسبت به خرید محصولات تبلیغاتی اقدام کنید. همچنین نیاز است خصوصیات مشتریان خود را مورد بررسی قرار دهید تا محصولات خریداری شده به سلیقه‌ی آن‌ها شباهت داشته باشد.
همانطور که بیان شد تنوع محصولات تبلیغاتی بسیار زیاد است. اما وجود هدایای خاص با ویژگی‌های متفاوت سبب محدود شدن این تنوع می‌شود. بنابراین اگر ویژگی‌های هدایای مورد نظر برای شما مشخص باشد، انتخاب نیز برای شما راحت‌تر خواهد شد. معمولاً توزیع‌کنندگان هدایای تبلیغاتی با توجه به ویژگی‌های خاص محصولات، آن‌ها را دسته‌بندی می‌کنند و نسبت به فروش هدایای تبلیغاتی بر اساس نیاز شما انعطاف‌پذیر هستند. به این معنی که اگر محصول درخواستی شما را در اختیار نداشته باشند، این توانایی را دارند که بتوانند کالای مورد نظر را برای شما فراهم کنند تا رضایت شما را جلب کنند.
فروش محصولات تبلیغاتی نیز بعنوان یک تخصص کاری نیازمند خلاقیت، سلیقه، آگاهی نسبت به مشتریان و دانش در این زمینه است. فروشندگان تلاش می‌کنند تا محصولات تبلیغاتی بروز و متفاوتی را برای مشتریان خود فراهم کنند. اصولاً مشتریان آن‌ها شرکت‌ها و مؤسسات بزرگی هستند که مخاطبان خاص خود را دارا می‌باشند. بنابراین توزیع‌کنندگان کالا‌های تبلیغاتی سعی دارند که بالاترین سطح کیفی را برای محصولات خود فراهم کنند و محصولاتی پر شور و خلاقانه را به شرکت‌ها ارائه دهند.
برای توزیع‌کنندگان خرید محصولات تبلیغاتی توسط شرکت‌ها از بالاترین درجه‌ی اهمیت قرار دارد. بنابراین آن‌ها با توجه به نیاز شما و بودجه‌ی در نظر گرفته شده‌، محصول مورد نظر را به شما پیشنهاد می‌دهند. حتی در صورت نیاز می‌توانند محصولات را برای شما سفارشی کنند و بنا به درخواست شما محصول خاصی را طراحی کنند و یا تغییر دهند.
بنابراین در فرآیند خرید هدایای تبلیغاتی از مشاوره‌ی نمایندگان فروش محصولات تبلیغاتی بهره بگیرید تا بتوانید انتخابی درست و عاقلانه داشته باشید.
یکی از نکاتی که در انتخاب هدایا و محصولات تبلیغاتی باید در نظر بگیرید، مسائل زیست محیطی است که در انتخاب کالا‌ها تأثیرگذار است. نمایندگان فروش هدایای تبلیغاتی باید این ویژگی را در محصولات خود در نظر بگیرند. امیدواریم که شما نیز همین کار را انجام دهید.
 
هدایای تبلیغاتی برای سازمان و شرکت ما چه کاری انجام می‌دهند؟
ارائه‌ی هدیه‌ی تبلیغاتی به مشتریان از جنبه‌های مختلف برای شرکت شما مفید خواهد بود. در اینجا به برخی از پیامدهای هدایای تبلیغاتی برای شرکت شما اشاره می‌کنیم:
• ایجاد ارتباط با مخاطبان
• نگه داشتن نام و برند شما در ذهن مخاطبان
• شکل‌گیری وفاداری به برند شما در مشتریان
• ارزش‌گذاری برای مشتریان
• جذب مشتریان بالقوه
 

با استفاده از هدایای تبلیغاتی می‌توانید نام و تصویر خود را در ذهن مشتریان خود حفظ کنید. مشتریان فعلی که در حال حاضر موجود هستند به شرکت شما وفادار باقی خواهند ماند و به دفعات زیاد در زمان‌های مختلف به شما رجوع خواهند کرد. علاوه بر این، مشتریان بالقوه‌ی جدید به جای جذب شدن به سوی رقبای شما به سمت نام تجاری شما کشیده می‌شوند. همچنین زمانی که رضایت مشتریان حاصل شود، آن‌‍ها شما را به دوستان و همکاران خود نیز توصیه می‌کنند.
انتخاب هدیه‌ی درست و مناسب، پادشاه تبلیغات دقیق است؛ زیرا زمان خود را صرف بدست آوردن چیزهای دقیقاً درست می‌کنیم. اگر مخاطبان هدف خود را می‌شناسید، یا حتی اگر اطلاعات درستی از مخاطبان خود ندارید، نمایندگان فروش محصولات تبلیغاتی همواره برای کمک به شما آماده هستند. اگر هدیه‌ تبلیغاتی خود را به خوبی انتخاب کنید، دقیقاً همان پیامی را که می‌خواهید به مخاطبانتان ارسال می‌کند، کسی که هدیه‌ای دریافت می‌کند، هر چند که هدیه‌ی ارزان و ناچیز باشد، یک ارتباط احساسی با هدیه‌دهنده برقرار می‌کند. ارائه‌ی هدایای تبلیغاتی بدون شک امری دلخواه برای مشتریان خواهد بود و این واقعیت را برای آن‌ها مشخص می‌کند که برای شما ارزشمند هستند و تمایل به ادامه‌ی ارتباط با آن‌ها را به خوبی نشان می‌دهید.
انتخاب هدیه‌ی مناسب همچنین می‌تواند به برنامه‌ریزی کارهای شرکت شما کمک کند. به این صورت که شما می‌توانید یک محصول از پیش انتخاب شده را در انبار خود داشته باشید و هویت سازمانی شما نیز بر روی آن محصول ثبت شده باشد. به وسیله‌ی این محصولات تبلیغاتی شما می‌توانید در زمان‌های خاص از کارمندان، مدیران و مشتریان خود تقدیر کنید.
در طول سال‌های طولانی کسب و کارها از هدایای تبلیغاتی برای ساخت برند خود استفاده کرده‌اند و استفاده از این کالا‌ها برای چندین دهه در معرض افزایش بوده است. تحقیقات نشان می‌دهد که حتی هدیه‌ای به اندازه‌ی یک خودکار ساده که دارای لوگو و نام برند شما باشد یا حتی یک لیوان ساده، می‌تواند راهی طولانی برای کمک به ایجاد یک هویت قوی برای برند شما را طی کند. در پاسخ به این سؤال که آیا خرید محصولات تبلیغاتی و استفاده از آن‌ها برای استراتژی‌های تبلیغاتی در افزایش فروش و آگاهی نسبت به نام تجاری مؤثر بوده است یا نه، می‌توان گفت که پس از بررسی و انجام تحقیقات بر روی تعدادی افراد مشخص شد که حدوداً دو سوم از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی توانستند نام برندی که در سال گذشته یک هدیه تبلیغاتی از آن دریافت کرده بودند را به خاطر بیاورند. از این تعداد 79 درصد موافقت کردند که در آینده با این نام تجاری دوباره کار خواهند کرد و تعاملات خود را ادامه می‌دهند. همچنین بیش از نیمی از آن‌ها گفته‌اند که نظراتشان در مورد این شرکت پس از اینکه محصولات تبلیغاتی چاپ شده به آن‌ها داده شد، تغییر کرده است و نگاه مثبت‌تری نسبت به برند پیدا کرده‌اند. در نهایت پس از بررسی مشخص شد که اکثریت قریب به اتفاق این شرکت‌کنندگان(%87)  کالاهای تبلیغاتی دریافتی را بیش از 12 ماه نگه داشته‌اند.
این اطلاعات برای کسانی که در حال حاضر با قدرتی که محصولات تبلیغاتی برای رشد برند تجاری فراهم می‌کند آشنا هستند، تعجب‌برانگیز نیست. هویت نام تجاری بوسیله‌ی تعبیه‌ی ارزش‌های کسب و کار، لوگو و نام در ذهن مشتریان بالقوه ایجاد می‌شود. این امر به این معنی است که مواردی مانند خودکار و قلم که لوگوی برند شما بر روی آن چاپ شده، کیسه یا لیوان و یا هرگونه کالاهای تبلیغاتی نظیر اینها توسط گیرنده‌ی هدیه و افرادی که آن شخص با آن‌ها در ارتباط است، بصورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین تمامی این افراد به هدف شما که همان رشد برند تجاری است، کمک خواهند کرد.
البته لازم به ذکر است که این کالاها اغلب توسط کسانی که تازه کسب و کاری برای خود راه‌اندازی کرده‌اند، نادیده گرفته می‌شود، زیرا آن‌ها فرض می‌کنند که چنین محصولات ساده‌ای به اندازه‌ی یک لیوان یا خودکار نمی‌تواند در ایجاد برند به آن‌ها کمکی بکند. اما واقعیت این است که موارد عملی و روزمره‌ مثل این است که اغلب در افزایش هویت شرکت مؤثر هستند. زیرا این اقلام در طول مدت زمانی طولانی مقدار زیادی از توجهات را به سوی برند شما جلب می‌کنند و سبب جذب مخاطبان به سوی برند شما خواهند شد.
 
گاهی اوقات کسب و کار و بازاریابی شما نیاز دارد تا توجه فوری مشتریان و مخاطبان را به سوی خود جلب کند و مشتریان برای مدت طولانی شما را ذهن خود به یاد بیاورند. برای دستیابی به این مورد نیاز است که در بازاریابی خود از خرید هدایای تبلیغاتی بهره بگیرید. به استفاده از محصولات تبلیغاتی به همراه ایده‌های خلاقانه‌ی خود می‌توانید برند خود را به خوبی رشد دهید و تصویری دلخواه از برندتان را در ذهن مخاطبان تداعی کنید. تلاش کنید که بروزترین و مناسب‌ترین هدایای تبلیغاتی را از نمایندگان معتبر فروش هدایای تبلیغاتی تهیه کنید و با اهدای آن‌ها به مشتریان خود به سوی پیشرفت کاری حرکت کنید.
 
 
 
منابع 


* بروزترین هدایای تبلیغاتی کدامند؟
 
استفاده از اقلام تبلیغاتی اداری بعنوان هدایای تبلیغاتی بسیار محبوب شده است و بعنوان یک استراتژی مؤثر در بازاریابی، روز به روز گسترش یافته است. این اقلام بعنوان یک هدیه‌ی مناسب شرکتی شناخته شده‌اند و بسیاری از اقلام اداری تبلیغاتی از جمله ماشین حساب‌های سفارشی، پوشه‌های سفارشی، یاد‌داشت‌ها، خودکار و... بعنوان جزء جدانشدنی هدایای تبلیغاتی بوده‌اند. اما در این میان برخی از کالاهای جدید و بروز بعنوان محصولات تبلیغاتی ارائه می‌شوند که گاهاً با استقبال گسترده‌ای رو به رو خواهند شد.
بازاریابی و معرفی نام تجاری یکی از اهداف اصلی هر کسب و کار و تجارتی می‌باشد. روش‌های مختلفی برای بازاریابی وجود دارد که یکی از آن‌ها بهره‌گیری از مزایای هدایای تبلیغاتی می‌باشد. هدیه دادن اقلام و کالاهایی که لوگو و نام برند شما بر روی آن درج شده باشد، سبب می‌شود که مشتریان همواره شما را در ذهن داشته باشند و علاوه بر این احساس رضایت از همکاری با شما در آن‌ها شکل بگیرد.
زمان آن رسیده است که از ایده‌های جدید در محصولات تبلیغاتی شرکت خود بهره بگیرید. شما قبلاً از انواع خودکار و قلم‌، پاور بانک، لیوان‌، جا کلیدی و آیتم‌هایی از این دست بعنوان هدیه استفاده کرده‌اید ولی در دنیای مدرن امروزی نیاز به پیشرفت و تغییر در همه‌ی امور احساس می‌شود و  بکارگیری خلاقیت در انتخاب و خرید هدایای تبلیغاتی بعنوان یک نیاز اصلی احساس می‌شود. بعنوان مثال آیا تا به حال به ایده‌ی هدیه دادن یک چتر به همراه لوگو و شعار شرکت خود فکر کرده‌اید؟ این ایده می‌تواند یک هدیه‌ی تبلیغاتی کاربردی و جدید را برای مشتریان شما فراهم کند. 
خرید محصولات تبلیغاتی می‌تواند یک بخش سرگرم کننده از هر برنامه‌ی بازاریابی باشد. بیش از 700،000 محصول تبلیغاتی استاندارد به عنوان هدایای تبلیغاتی وجود دارد که می‌توان از بین آنها محصول مورد نظر خود را انتخاب کرد. این تعداد و تنوع ممکن است باعث جذاب شدن و در عین حال سردرگمی بازاریابان و نمایندگان فروش محصولات تبلیغاتی شود.
انتخاب محصولات با کیفیت و کاربردی در خرید و فروشکالاهای تبلیغاتی بسیار موثر است. اگر محصولات تبلیغاتی شما علاوه بر جدید بودن از کیفیت و ظاهر خوبی نیز برخوردار باشند، هم به عنوان فروشنده می‌توانید محصولات خود را به خوبی به فروش برسانید و فروش محصولات تبلیغاتی خود را تضمین کنید و هم به عنوان خریدار این کالاها می‌توانید مشتریان خود را با هدایای مفید و ارزنده شگفت زده کنید.
به عنوان یک توزیع کننده هدایای تبلیغاتی این مسئولیت را بر عهده دارید که بهترین و بروزترین هدایا را از کارخانه‌ها خریداری کنید و در اختیار شرکت‌ها و موسسات قرار دهید. بنابراین داشتن خلاقیت و تخصص در فروش هدایای تبلیغاتی نیز لازم و ضروری است تا توزیع کنندگان بتوانند بهترین و با ارزش‌ترین انتخاب را به مشتریان خود ارائه دهند.
 
محصولات و آیتم های تبلیغاتی منحصر به فرد و خلاقانه
 
ارائه پیشنهادهای خلاقانه به شما در جذب مشتریان کمک خواهد کرد. هنگامی که شما محصولات تبلیغاتی را به مشتریان خود می‌دهید، هدف شما جذب علاقه و توجه آنها به سوی نام تجاری شما است. با استفاده از هدایای تبلیغاتی به طور خودکار پیامی را برای مشتریان خود ارسال می‌کنید. بنابراین سعی کنید در انتخاب هدایای منحصر به فرد و جدید، مبتکرانه عمل کنید. به نظر می‌رسد این روند به سمت آیتم‌های تبلیغاتی که ارزش مصرف بیشتری دارند پیش می‌رود. به عنوان مثال هدیه دادن لوازم الکترونیکی و پوشاک مورد استقبال زیادی قرار گرفته است. همانطور که بیان شد محصولات تبلیغاتی به طور گسترده‌ای به منظور جذب علاقه و توجه مشتریان  به کالاها و خدمات شما مورد استفاده قرار می‌گیرند. بنابراین باید تلاش کرد محصولاتی را انتخاب کنیم که برای آنها مفید واقع شود و آنها را وادار به استفاده از این محصولات کند. زیرا اگر هدیه شما برای مشتریان جذاب به نظر نیاید، کاربرد تبلیغاتی خود را از دست می‌دهد و هزینه‌ی آن از دست رفته محسوب می‌شود. در این مقاله  به برخی از ایده‌های جدید برای خرید هدایای تبلیغاتی اشاره می‌کنیم.
 
• قرص نعنا به همراه لوگو
• تخته‌هایی با برش سفارشی
• کفش با لوگوی شما
• لیوانی با سنسور نشان دهنده دما
• مشاهده گر واقعیت مجازی
• ردیاب بلوتوثی
• لباس‌های  سفارشی 
• بطری نگهدارنده مایعات
• کارت هدیه
• ابزار گلف قابل حمل و تعاملی
• شخصیت پلاستیکی 
• زیر لیوانی‌های طرح‌دار
 
قرص نعنا به همراه لوگو
قوطی‌های سفارشی قرص نعنا به همراه لوگو و یا نام شرکت شما به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای هر صنعتی هستند. به دلیل استقبال بیشتر افراد از این هدیه می‌توان گفت که این محصول شما را به هدف بازاریابی‌تان خواهد رساند.
 
تخته‌هایی با برش سفارشی
این ایده تبلیغاتی برای بسیاری از شرکت‌ها خوشایند بوده است. این ایده به گونه‌ای بود که برش تخته در اشکال دولت‌های مختلف طراحی و معرفی کرده‌اند.این ایده مربوط به شرکت Epicurean می‌باشد و به عنوان یک آگهی تبلیغاتی عالی که موقعیت مکانی شرکت شما را نشان می‌دهد، می‌تواند ارائه شود. 
 
کفش با لوگوی شما
این ایده نیز جزء ایده‌های خلاقانه است که علاوه بر این که مورد استفاده قرار می‌گیرد، در معرض دید افراد زیادی نیز قرار خواهد گرفت. این کفش‌های نسبتاً ارزان هستند و مورد توجه بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته‌اند.
 
لیوانی با سنسور نشان دهنده دما
از آنجایی که در نوشیدنی‌های گرم میزان درجه دما بسایر اهمیت دارد، این ایده می‌تواند به عنوای یک هدیه تبلیغاتی جدید مورد استقبال زیادی قرار بگیرد. این لیوان یک محصول منحصر به فرد دارای یک لبه تکنولوژیکی که خاص می‌باشد و شما می‌توانید تلفن خود را به لیوان متصل کنید تا زمانی که دمای نوشیدنی به میزان دلخواه شما رسید، به شما هشدار دهد. 
 
مشاهده گر واقعیت مجازی
این محصول یکی از جدیدترین محصولات تبلیغاتی می‌باشد که هنوز استفاده از آن رونق نگرفته است. با استفاده از این محصول و نصب نرم افزار مخصوص می‌توانید گوشی تلفن همراه خود را به یک مشاهده گر واقعیت مجازی تبدیل کنید.
 
ردیاب بلوتوثی
با استفاده از این محصول که یک ردیاب بلوتوثی دو طرفه است می‌توان به راحتی کیف، چمدان و اقلامی از این قبیل را ردیابی کرد و زمانی که از شما دور می‌شوند یا به شما نزدیک می‌شوند هشدار دلخواه را بر اساس تنظیمات دریافت کرد.
 
لباس‌های  سفارشی
لباس‌ها و انواع پوشاک از جمله کالاهای تبلیغاتی هستند که مورد توجه زیادی قرار گرفته‌اند. خرید تی‌شرت های یک‌دست یه همراه لوگوی شما می‌تواند هدیه مناسبی برای مشتریان باشد. همچنین انواع کاپشن و بادگیر و یا گرمکن‌های ورزشی گزینه متاسبی برای خرید هدایای تبلیغاتی می‌باشند که بازاریابان شما می‌توانند با توجه به بودجه‌ی در نظر گرفته شده به سرتغ این گونه محصولات تبلیغاتی بروند. مطمئن باشید که این نوع هدایا توسط اشخاصی پوشیده می‌شوند. حتی ممکن است فرد هدیه گیرنده آن را به شخصی دیگر اهدا کند.
 
بطری نگهدارنده مایعات
یکی دیگر از کالاهای تبلیغاتی جدید و پر طرفدار ظرف نگهداری مایعات می‌باشد که اصولا طراحی آن‌ها به گونه‌ای است که دمای مایعات را به خوبی نگهداری می‌کنند. بنابراین برای استفاده از مایعات خنک و گرم به یک اندازه مناسب هستند. از این رو این بطری‌ها طرفداران زیادی دارد و کاربرد آن‌ها در زندگی روزمره نیز بسیار زیاد است.
 
کارت هدیه
یکی دیگر هدایای تبلیغاتی خلاقانه و شگفت انگیز کارت هدیه می‌باشد. همانطور که می‌دانید کارت‌های هدیه می‌توانند مبالغ مختلفی داشته باشند. این نوع هدیه برای مدیران و کارمندان ارشد بسیار مناسب است. زیرا با توجه به هزینه‌ی زیادی که ممکن است شامل شود، نمی‌توان تعداد زیادی از آن را در نظر گرفت. در هر صورت دادن کارت هدیه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند بسیار مشتری پسند باشد.
 
ابزار گلف قابل حمل و تعاملی
یک ایده جدید و خلاقانه برای کالاهای تبلیغاتی ابزار گلف سرگرم کننده و  قابل حمل است که  علاوه بر اینکه برای محیط دفتر و هدیه به اندازه کافی کوچک است به‌راحتی می‌توانید آن‌را به مشتریان خود ارسال کنید. این ابزار گلف انتخاب‌های زیادی از جمله رنگ را در اختیار شما قرار می‌دهد و با چاپ آرم شرکت، عکس‌ها و یا طرح‌های شخصی در پرچم‌ها می‌توانید تبلیغات خوبی داشته باشید.
 
شخصیت پلاستیکی 
این محصولات یکی از کالاهای تبلیغاتی مدرن و جذاب است. تولید محصولات پلاستیکی از شخصیت‌های مختلف می‌تواند برای بسیاری از افراد جذاب باشد. اما همانطور که می‌دانید باید با توجه به مخاطبان خود نسبت به انتخاب و خرید محصولات تبلیغاتی اقدام نمود.
این شخصیت‌ها بنا به درخواست شما تولید می‌شوند و شما می‌توانید انتخاب‌های گسترده‌ای از شخصیت‌های مختلف داشته باشید. این محصول برای افراد مختلف در همه‌ی سنین مناسب است و طرفداران زیاد ی دارد.
 
زیر لیوانی‌های طرح‌دار
زیر لیوانی‌های زیبا به همراه طرح چاپی یک راه عالی برای معرفی نام تجاری شما هستند. زیر لیوانی‌ها اصولا در زیر لیوان و یا فنجان‌ها قرار می‌گیرند و مورد استفاده زیادی دارد. همچنین می‌توانید زیر لیوانی مخصوص برای خود طراحی کنید و آن را سفارشی نمایید. در این صورت محصول نهایی برای شرکت شما اختصاصی خواهد بود و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب می‌توانید آن را به مشتریان خود هدیه دهید. کسانی که چای و قهوه مصرف می‌کنند از این هدیه استقابل خواهند کرد.
علاوه بر موارد ذکر شده محصولات دیگری نظیر ساعت شنی، انواع کلاه‌، تمیز کننده‌های صفحه نمایش، انواع بو گیر و .... نیز از جمله کالاهایی هستند که می‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی مناسب و کاربردی در نظر گرفت.
همچنین می‌توان با توجه به خلاقیت، سلیقه و مشتریان خود به انتخاب کالاهای کاربردی دیگر بپردازید. توجه داشته باشید که جهت خرید محصولات تبلیغاتی باید به هزینه‌های آن نیز دقت کنید. زیرا این محصولات باید در تعداد بالا خریداری شوند تا بتوان بخشی از مشتریان را با آن پشتیبانی کرد. اما با این وجود برخی از شرکت‌ها به سراغ هدایای گران قیمت می‌روند و این هدایا را به افرادی خاص که مورد توجه بیشتری قرار دارند هدیه می‌دهند. بنابراین می‌توان گفت که ممکن است یک شرکت تنوع محصولات انتخابی خود را با توجه به دسته بندی‌های مشتریان انتخاب کند. اما در هر صورت در خرید محصولات تبلیغاتی خود دقت و ابتکار داشته باشید.
همانطور که دیدید تنوع محصولات تبلیغاتی بسیار زیاد است و توزیع کنندگان این محصولات هر روزه به دنبال محصولات جدید و به روز هستند تا بتوانند در فروش هدایای تبلیغاتی موفق عمل کنند. از سوی دیگر اکثر خریداران هدایا تبلیغاتی ترجیح می‌دهند محصولاتی را انتخاب کنند که برای مشتریان جذاب و مورد پسند باشند. پس انجام مشاوره و تحقیق در خرید هدایای تبلیغاتی کاری بسیار عاقلانه است. زیرا ممکن است برای این کار هزینه‌های زیادی در نظر گرفته شده باشد. بنابراین باید تلاش کنیم که بهترین و بروز‌ترین محصولات تبلیغاتی را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا هزینه‌های صرف شده در جهت بازارایابی موفق مفید واقع شوند.
 
منابع 
 


*هدایای تبلیغاتی چیست؟

بررسی مزایا و کاربرد آن‌ها در صنعت تبلیغات و بازاریابی 

 
هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از جذاب‌ترین کارهایی است که هر انسانی می‌تواند با آن مواجه شود. مسلماً دریافت هدیه برای همه‌ی ما خوشایند است. یکی از استراتژی‌های موفق بازاریابی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از محصولات تبلیغاتی بعنوان هدایای تبلیغاتی می‌باشد. بدین معنی که با انتخاب برخی محصولات کاربردی و پر طرفدار و هدیه دادن آن به مشتریان می‌توان آن‌ها را به سوی خود جذب کرد.
هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که اغلب با لوگو یا شعاری مخصوص که بر روی آن‌ها حک شده است به مشتریان ارائه می‌شود و بعنوان یکی از روش‌های بازاریابی و ارتباطات مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید محصولات تبلیغاتی در سراسر جهان معمولاً برای تبلیغ یک شرکت، تصدیق شرکت، معرفی هویت سازمانی و نام تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرند. آن‌ها همچنین بعنوان هدیه در رویداد‌ها و یا در نمایشگاه‌های تجاری، کنفرانس‌ها و یا بعنوان بخشی از کمپین‌های بازاریابی به مشتریان داده می‌شود.
بهترین هدایا آن‌هایی خواهند بود که به خوبی نشان می‌دهند که خریدار هدیه، گیرنده‌ی هدیه را می‌شناسند. اصولاً هدایایی که کاربردی باشند و بتوانند نیازی از نیازهای دریافت‌کننده را بر طرف نمایند، مورد استقبال قرار خواهند گرفت.
یک هدیه‌ی مناسب برای یک مشتری می‌تواند میزان قابل توجهی فراتر از هزینه‌ی هدیه را به سوی شرکت باز گرداند. شرکت‌هایی که برای داشتن ارتباطات معنی‌دار و طولانی مدت با مشتریان خود تلاش می‌کنند، شانس بیشتری برای حفظ مشتری و کسب درآمد دارند. هدیه‌هایی که به مشتریان خود می‌دهید، مزایای زیادی برای شما خواهد داشت.
خرید هدایای تبلیغاتی مناسب و هدیه دادن آن‌ها به مشتریان بعنوان یک روش استراتژیک بازاریابی توانسته است مدیران شرکت‌ها و مشتریان را به یک اندازه تحت تأثیر قرار دهد. شرکت‌ها بازخورد‌های مثبت زیادی از این روش دریافت کرده‌اند و مشتریان نیز همیشه نسبت به دریافت هدایای تبلیغاتی مشتاق بوده‌اند.
از  ویژگی‌های اصلی خرید محصولات تبلیغاتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • هزینه‌ی نسبتاً پایین نسبت به سایر تبلیغات‌
خرید هدایای تبلیغاتی و استفاده از آن بعنوان یک روش مؤثر بازاریابی، هزینه‌ی کمتری نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی دارد. کالاهای تبلیغاتی تنوع زیادی دارند از جمله می‌توان به لوازمی که قابلیت آویزان شدن و یا قرار گرفتن بر روی میز کار را دارند، اشاره کرد. بنابراین علاوه بر هزینه‌ی پایین درصد دیده شدن آن‌ها بسیار بالا می‌باشد.
  • ارزش درک آن‌ها بالا می‌باشد
  بعنوان یک هدیه به مشتریان داده می‌شود و رایگان هستند. اکثر مردم از دریافت محصولات رایگان بصورت هدیه خوشحال شده و می‌تواند برای آن‌ها ارزش زیادی داشته باشد. پاسخ‌های احساسی و رفتاری نسبت به دریافت چنین هدایایی به مراتب بیشتر از هزینه‌ای است که برای هدیه شده است.
  • انعطاف‌پذیری در خرید کالا‌های تبلیغاتی
همانطور که بیان شد تنوع محصولات تبلیغاتی بسیار زیاد می‌باشد و همه‌ی شرکت‌ها می‌توانند با توجه به بودجه‌ی خود هدایای مناسبی را به تعداد لازم تهیه کنند و به مشتریان خود ارائه دهند. بنابراین در خرید هدایای تبلیغاتی حتماً نیاز به صرف هزینه‌های زیاد نیست.
 
آیا در جستجوی یک راه برای افزایش فروش، تشویق کارمندان یا هدیه دادن به مشتریان هستید و به دنبال ایده‌های تبلیغاتی جذاب می‌گردید؟
تقریباً هر چیزی را می‌توان با نام یا لوگوی شرکت نامگذاری کرد و بعنوان هدایای تبلیغاتی به مشتریان ارائه داد، اما موارد رایج که بعنوان هدیه‌ تبلیغاتی خریداری می‌شوند عبارتند از: تی شرت، کلاه، جا کلیدی، پوستر، برچسب، خودکار، لیوان، دفتر یاد‌داشت، انواع کیف، ساعت، پد موس، فلش مموری، اسباب بازی و... . بزرگ‌ترین دسته‌بندی هدایای تبلیغاتی مربوط به آیتم‌های پوشیدنی است که بیش از 30٪ از کل این نوع از هدایا را تشکیل می‌دهند. همچنین خرید محصولات تبلیغاتی سازگار با محیط‌زیست مانند کالاهایی که از مواد بازیافت شده و منابع تجدید‌پذیر ساخته شده‌اند، افزایش چشمگیری را داشته‌ است.
یکی از ابزارهایی که شرکت شما می‌تواند در بازاریابی و تبلیغات خود از آن استفاده کند، کارت هدیه است. دریافت کارت هدیه برای هر فردی خوشایند است. بنابراین استفاده از کارت هدیه بعنوان یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند بسیار هوشمندانه باشد.
همانطور که بیان شد اکثر آیتم‌های تبلیغاتی نسبتاً کوچک و ارزان هستند، اما محصولاتی هم وجود دارند که قیمت بالایی دارند و بعنوان هدیه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بعنوان مثال اغلب شرکت‌ها در جشنواره‌ها، سمینارها و همایش‌های  مختلف، عموماً محصولات تبلیغاتی گران قیمت مانند عطر، کالاهای چرمی، اقلام الکترونیک و... را به افراد مشهور هدیه می‌دهند. این شرکت‌ها
جدیدترین مقالات افزوده شده

تهران سارنگ،هدایای تبلیغاتی،هدایای تبلیغاتی خاص،هدایای تبلیغاتی مدیریتی،هدایای تبلیغاتی ارزان،هدیه تبلیغاتی،تبلیغات،هدایای تبلیغاتی جدید،جدیدترین هدایای تبلیغاتی،هدایای تبلیغاتی مفید،بهترین هدایای تبلیغاتی،هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی،گیفت،گیفت ارزان،گیفت خاص،گیفت جدید،خرید گیفت،جعبه پذیرایی تبلیغاتی نمایشگاهی،سررسید 96،لباس کار پوشاک تبلیغاتی،کلاه تبلیغاتی ارزان،محصولات چرمی تبلیغاتی،ساعت رومیزی تبلیغاتی،تبلیغات نمایشگاهی،خودکار تبلیغاتی، ساک تبلیغاتی، گیفت مدیریتی، هدایای مدیریتی،انواع هدایای تبلیغاتی،ست های تبلیغاتی،خودکار نفیس،ابزار تبلیغاتی،هدایای تبلیغاتی متفاوت،گروه هدایای تبلیغاتی،بهترین هدایای تبلیغاتی،کاملترین هدایای تبلیغاتی،هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی, گیفت تبلیغاتی,انواع هدایای تبلیغاتی, هدیه های تبلیغاتی, کیف مدیریت چرم تبلیغاتی, کیف پول چرم تبلیغاتی, کیف پاسپورتی چرم تبلیغاتی, کیف سمیناری تبلیغاتی, جعبه پذیرایی تبلیغاتی, ست خودکار و فلش مموری تبلیغاتی, پاوربانک تبلیغاتی, یادداشت های رومیزی تبلیغاتی, ست خودکار و روان نویس تبلیغاتی, خودکار تبلیغاتی, روان نویس تبلیغاتی, ست جاکارتی تبلیغاتی, ست جاکلیدی تبلیغاتی, ست مانیکور زنانه تبلیغاتی, ساعت دیواری تبلیغاتی, ساعت رومیزی تبلیغاتی, ابزار تبلیغاتی, چراغ قوه تبلیغاتی, فلاسک تبلیغاتی, ماگ و لیوان تبلیغاتی, ساک دستی تبلیغاتی, لباس کار تبلیغاتی , تیشرت تبلیغاتی,کلاه تبلیغاتی,پتو مسافرتی , آفتابگیر خودرو , پرچم رومیزی , بج سینه , سر رسید, تقویم رومیزی